Gsm: 0545 367 31 00 info@artiparke.com.tr

KURUMSAL

HAKKIMIZDA BİLGİLER

2000 yılından beri parke sektöründe yılları aşan tecrübesi; güçlü tedarik, stoklama ve dağıtım kapasitesiyle perakende, toptan ve proje işlerinde müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli hizmet prensibiyle hizmet vermektedir. Parke, parke yan malzemeleri, duvar kâğıdı, duvar kâğıdı yan malzemeleri gibi birçok ürünü ithal ederek / yurtiçi/yurtdışı piyasalara sunmaktadır.Güçlü ve kadrolaşmış ekibleriyle birlikte proje işlerde hizmet sunmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu markaları en iyi şekilde temsil etmeyi ve çözüm ortaklarıyla birlikte büyümeyi hedeflemiştir. En önemli ilkesi iyi niyet,samimiyet ve dürüstlüktür.

MİSYONUMUZ

Günümüzün getirdiklerini; mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak , çağdaş, ekonomik ve estetik mekanlar tasarlamak için doğuyla batıyı sentezleyerek kullanımınıza sunduk. Her geçen gün; sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal teknik ve ekonomik çözümler üreterek kendi sektörümüzde elle tutulur, gözle görülür anlamında gerekenleri yapmanın bir görev olduğu inancıyla büyüyoruz.

VİZYONUMUZ

Teknolojideki son gelişmeleri takip ederek çizgiyi tasarıma dönüştüren; malzeme, renk,doku,ekonomi,ergonomi gibi detayları analiz ederek; gerçekleştireceklerimize gerçekleştirdiklerimizin gücüyle ulaşacagımızı bilen bizler; eğitimli ve mutlu personelimiz ile çalışıp uyguladıklarımızı, bir çok firmadan bir adım önde olabileceğimiz bilinciyle sizlere ulaştırarak, bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.